https://ubezpieczeniaconkret.pl

CONKRET Ubezpieczenia Dzierżoniów

https://ubezpieczeniaconkret.pl

Nazywam się Andrzej Świerszczewicz i jestem właścicielem firmy CONKRET. Jako agent PZU S.A. działam w zasadzie na terenie powiatu dzierżoniowskiego, ale mój obszar działania jest nieograniczony. Moja oferta obejmuje szeroki wachlarz ubezpieczeń: od ubezpieczeń osobowych, ubezpieczeń na życie aż po ubezpieczenia majątkowe. Zapewnia w sposób kompleksowy ochronę Klientom indywidualnym i instytucjonalnym.
CONKRET to mała firma z wielkimi ambicjami i dosyć bogatym doświadczeniem. Dlatego wiem już, czego może oczekiwać klient w poszukiwaniu najlepszego pakietu ubezpieczeń. Najważniejszą sprawą jest dobrze rozpoznać oczekiwania klienta, a potem zaproponować mu najlepszą ofertę.
Jeżeli poszukujecie Państwo kogoś, kto pomógłby doradzić w kwestii ubezpieczeń, to proszę skontaktować się ze mną. Bardzo chętnie się spotkam, aby porozmawiać o Państwa planach i oczekiwaniach związanych z bezpieczną przyszłością.
Z uwagi na bogactwo oferty PZU SA na tej stronie wymienione zostały najczęściej wybierane ubezpieczenia. Z przyjemnością doradzę i odpowiem na wszelkie pytania, jeśli jesteście Państwo zainteresowani pozostałymi produktami oferowanymi przez PZU. Zapraszam na pierwsze spotkanie w czasie, którego porozmawiam o Państwa planach związanych z ubezpieczeniami.

Kategorie

Finanse i biznes - Finanse - Ubezpieczenia - Ubezpieczyciele - Pozostałe
Finanse i biznes - Finanse - Ubezpieczenia - Firmy okołoubezpieczeniowe
Finanse i biznes - Finanse - Ubezpieczenia - Pośrednicy - Agenci
Finanse i biznes - Finanse - Ubezpieczenia - Emerytalne - Pozostałe
Województwa i miasta - Dolnośląskie - Biznes
Według lokalizacji - Dolnośląskie - Dzierżoniów
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Agencja ubezpieczeniowa, Ubezpieczenia, Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Wyróżnione strony

Ubezpieczenia Dzierżoniów

Informacje

Numer ID strony: 48190/46603, Status strony: aktywna od 23/05/2020 07:36, Typ strony: wyróżniona od 17/12/2019 13:45, Data dodania: 17/12/2019 13:45, Data edycji: 23/05/2020 00:04, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 2, odsłon: 1011

 Powrót  Drukuj