https://kamieniarstwowroclaw.eu

Zakład Kamieniarski D. Wasicki - Nagrobki Wrocław

https://kamieniarstwowroclaw.eu

Zakład Kamieniarski "Wasicki" powstał w 1956 roku jako jeden z pierwszych na rynku kamieniarskim w Polsce. Firma nasza jest firmą pokoleniową. To już trzecie pokolenie jest do Państwa usług i służy pomocą oraz profesjonalnym doradztwem. Jesteśmy zrzeszeni w Cechu Rzemiosł Budowlanych we Wrocławiu. Od wielu lat współpracujemy ze stałymi partnerami, co daje gwarancję rzetelnego i terminowego wykonania zamówienia, którego termin nie przekracza miesiąca.
Zajmujemy się obróbką kamienia naturalnego. Obecnie dysponujemy kilkunastoma rodzajami granitu pochodzącego z różnych części Polski i świata. Stale rozwijamy i poszerzamy swój asortyment dzięki nowym inwestycjom. Przez te lata ciągle doskonalimy nasze umiejętności oraz wdrażaliśmy nowe technologiczne rozwiązania zmieniające wygląd i trwałość nagrobków. Obecnie zdobyte doświadczenie pozwala nam na wykonanie nawet najbardziej nowatorskich projektów nagrobków i elementów budowlanych. W naszej firmie kontynuujemy zacierającą się rzemieślniczą, ręczną obróbkę kamienia taką jak: szpicowanie, odkuwanie, odbijanie, groszkowanie oraz płomieniowanie elementów kamiennych. Nie zapominamy jednak o współczesnych metodach szlifowania kamienia tj.: polerowanie, frezowanie, profilowa ie, toczenie.

Kategorie

Finanse i biznes - Budownictwo - Mieszkaniowe
Dom i ogórd - Ogród - Pozostałe
Finanse i biznes - Budownictwo - Według miejscowości
Województwa i miasta - Dolnośląskie - Miejscowości - Wrocław - Biznes - Usługi - Budowlane
Województwa i miasta - Dolnośląskie - Biznes
Według lokalizacji - Dolnośląskie - Wrocław
Według domeny - Eu
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Nagrobki wrocław, Kamieniarstwo wrocław, Zakład kamieniarski wrocław, Granit wrocław, Kamień naturalny wrocław

Wyróżnione strony

Nagrobki Wrocław

Informacje

Numer ID strony: 48140/46603, Status strony: aktywna od 03/10/2019 11:07, Typ strony: wyróżniona od 02/10/2019 15:09, Data dodania: 02/10/2019 15:09, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 2, odsłon: 2995

 Powrót  Drukuj