http://www.gornystudio.pl

Strzyżenie włosów Toruń

http://www.gornystudio.pl

Górny Studio nowoczesne fryzjerstwo w najznakomitszym wydaniu. Oferujemy fryzury okolicznościowe, weselne, oraz stylizacje artystyczne. Jesteśmy salonem fryzjerskim specjalizującym się w strzyżeniu i modelowaniu włosów kobiecych i męskich. Gwarantujemy najbardziej cenione preparaty kosmetyczne i wykwalifikowanych ekspertów, którzy z wielką chęcią zajmą się Twoją fryzurą.
Fryzjer nie tylko strzyże i modeluje włosy swoich Klientów. Rzetelny specjalista radzi w której fryzurze i w jakim kolorze włosów będziesz wyglądać zniewalająco. Wierzymy, że zmysł smaku jest w naszym zawodzie priorytetem, dlatego zatrudniamy profesjonalistów o nietypowych pomysłach i świeżym spojrzeniu na fryzury. W naszym salonie fryzjerskim zawsze możesz zdać się na wyjątkowe koncepcje i zaskakujące stylizacje.
Zapraszamy do 4 fachowych salonów fryzjerskich w Toruniu. Studio fryzur Izabela i Marcin Górny zadba o formę Twoich włosów. Oferta prócz standardowych usług fryzjerskich mieści także profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne na włosy i skórę głowy. Razem tworzymy nowoczesne kanony piękna. Zatroszcz się o swoją fryzurę w innowacyjny sposób i zamów termin wizyty w jednym z najlepiej ocenianych salonów fryzjerskich w regionie.

Kategorie

Zdrowie i uroda - Uroda - Regionalne
Zdrowie i uroda - Kobiety
Według lokalizacji - Kujawsko-pomorskie - Toruń
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Fryzjer toruń, Fryzjer męski toruń, Fryzjer damski toruń, Fryzjer toruń górny

Informacje

Numer ID strony: 47276/46266, Status strony: aktywna od 27/03/2017 08:39, Typ strony: wyróżniona od 24/03/2017 23:49, Data dodania: 24/03/2017 14:15, Data edycji: 24/03/2017 23:49, Google PR: N/A, Alexa Rank: 21098527, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 2, odsłon: 2167

 Powrót  Drukuj