http://www.iuscogens.pl/adwokat-piotr-konieckiewicz

Kancelaria Prawna Ius Cogens

http://www.iuscogens.pl/adwokat-piotr-konieckiewicz

Potrzebny Tobie fachowy prawnik? A może liczysz na ekspresową pomoc prawną? W naszej kancelarii adwokackiej z ogromnym zaangażowaniem doradzamy ludziom, którzy mają do czynienia z odmiennymi problemami prawnymi. Dzięki zgromadzeniu pod jednym dachem prawników o różnych specjalizacjach, możemy ekspresowo i sprawnie załagodzić konflikty prawne powstające między osobami indywidualnymi, jak i różnymi jednostkami gospodarczymi.
Nasza kancelaria bazuje na 3 filarach doświadczeniu, innowacyjności i uczciwości. Jako doświadczeni prawnicy zawsze szukamy najdoskonalszych rozwiązań prawnych dla naszych Partnerów. Każde podejmowane zlecenie wnikliwie analizujemy, nie zostawiając sobie miejsca na błędy, czy spekulacje. Punktualność jest następnym walorem naszej kancelarii prawnej, który wpływa na zdobywane przez nas sukcesy.
Kancelaria adwokacka Ius Cogens to zintegrowanie tradycji i nowoczesności. Troszczymy się o najdoskonalsze standardy, oferując nowoczesne usługi prawne powiązane z prawem cywilnym, karnym, publicznym i rodzinnym. Nasi Klienci mogą zaufać kompetencją i wiedzy prawników, którzy są w stanie sprostać najcięższym wyzwaniom. Zapraszamy do fachowej kancelarii prawnej funkcjonującej w samym centrum Torunia. Zachęcamy także do obejrzenia naszej strony internetowej, gdzie stale publikujemy porady prawne.

Kategorie

Społeczeństwo i prawo - Prawo - Poradniki
Województwa i miasta - Kujawsko-pomorskie - Biznes
Według lokalizacji - Kujawsko-pomorskie - Toruń
Według domeny - Pl
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Adwokat toruń, Prawnik toruń, Kancelaria adwokacka toruń

Informacje

Numer ID strony: 47267/46266, Status strony: aktywna od 17/03/2017 13:06, Typ strony: wyróżniona od 17/03/2017 11:25, Data dodania: 17/03/2017 11:14, Google PR: N/A, Alexa Rank: 24075060, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 1, odsłon: 1344

 Powrót  Drukuj